The Pensieve
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Pensieve

Www.The-Pensieve.Net
Yeni sitemize taşındık.Yeniden üye olmanız gerekecek arkadaşlar, bekliyoruz.

Not: Bu site, gerekenleri kopyalamanız için 10 Aralık 2008 Çarşamba gününe kadar açık kalacak...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Avatar - İmza Boyutları (Duyurular)

YazarMesaj
Terissa Dyson
1. Sınıf Öğrenci
Terissa Dyson

Avatar - İmza Boyutları (Duyurular) Empty
MesajKonu: Avatar - İmza Boyutları (Duyurular)   Avatar - İmza Boyutları (Duyurular) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 5:00 pm

Sitede düzenin sağlanması için avatar boyutları 146*210, imza boyutları 450 - 160 olacaktır. Bu boyutlara uymayanların avatar ve imzaları üç uyarının ardından hala değişmemişse silinecektir.

En son Terissa Dyson tarafından Paz Kas. 16, 2008 7:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Terissa Dyson
1. Sınıf Öğrenci
Terissa Dyson

MesajKonu: Geri: Avatar - İmza Boyutları (Duyurular)   Avatar - İmza Boyutları (Duyurular) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 6:49 pm

Arkadaşlar Pazt. Salı ve Çarş günleri yoğun olduğum için avatar - imza yapamayacağım, nete de giremeyeceğim, bunun dışında günde en fazla 2 ya da 3 avatar - imza yapabilirim. Bu yüzden sabırlı olmanızı rica ediyorum. Günlük hayatımız da önemli değil mi? Anlayışlı olacağınızdan eminim. =)
Terissa Dyson
1. Sınıf Öğrenci
Terissa Dyson

MesajKonu: Geri: Avatar - İmza Boyutları (Duyurular)   Avatar - İmza Boyutları (Duyurular) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:09 pm

Avatar - İmza için yanıma bir çırak arıyorum, online olmadığım günlerde bana yardım edecek olan. İsteyen bana PM atabilir.
Terissa Dyson
1. Sınıf Öğrenci
Terissa Dyson

MesajKonu: Geri: Avatar - İmza Boyutları (Duyurular)   Avatar - İmza Boyutları (Duyurular) Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:14 pm

Elle Ramona D'Aloise ~~ Yardımcım olarak seçilmiştir.

Avatar - İmza Boyutları (Duyurular)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yapılan Avatar-İmzalar